Ana Sayfa  ›  Sağlık Kenti  ›  Kent Hastanesinden Bir Ayrıcalık Daha: Exclusive Kat

Kent Hastanesinden Bir Ayrıcalık Daha: Exclusive Kat

Kent Hastanesi’nden bir ayrıcalık daha: “Exclusive Kat”
İzmir’in önemli sağlık kuruluşlarının başında gelen Kent Hastanesi’nin hizmetlerine bir yenisi daha eklendi. “Hasta memnuniyeti” ilkesini her zaman ön planda tutan Kent Hastanesi’nin 4. katı “exclusive” kata dönüştürüldü. Her hastasına kendisini  evinde ve “özel” hissettiren Kent Hastanesi’nin bu yeniliği, önemli bir ihtiyaca yanıt verirken; Kent, özel hastaneler arasındaki farklılığını bir kez daha ortaya koydu. “Zor işlerin hastanesi” Kent’i tercih eden hastaların tedavi süreçlerinde “daha bir özel” olma taleplerine yanıt veren exclusive katında 3’ü suit, 17 oda mevcut. Yenilenen odalarıyla hastalarına 5 yıldızlı otel konforunda hizmet veren Kent’te bu kat farklı konseptle hazırlandı. Bu kata özel sekretarya, hastaların kayıt, taburcu ve diğer işlemlerini gerçekleştiriyor. Hastalar, refakatçi ve ziyaretçileri bu kata özel hazırlanmış kartları kullanarak girebiliyor. Hemşireyi çağırmak için bir butona basılması yeterli oluyor.  

Exclusive katının özel lobisi ise, huzur veriyor.  Bu kattaki mini kafe hastaların ve ziyaretçilerinin hizmetinde. İster odaya, ister lobiye servis yapılması istenebiliyor. Bunun yanı sıra nakit yüklü özel alışveriş kartı ile ilk günün ikramları da Kent Hastanesi’nden.  Doktorun ve diyetisyenin hastaya önerdiği yemekler arasından ne tercih ediliyorsa, öğle ve akşam menüsü ona göre özel hazırlanıyor.

Kent Hastanesi hekimlerine, teknolojik altyapısına ve tedavide uyguladığı multidisipliner yaklaşıma güvenip, kendilerini teslim eden hastalar, tedavilerinin yanında beş yıldızlı otel konforu hizmetini de alabiliyorlar.